دیدار اعضای هیأت مدیره جامعه دامپزشکان ایران با دکتر علوی

10 تیر 1392
دیدار اعضای جامعه دامپزشکان با رئیس سازمان نظام پزشکی سازمان نظام پزشکی

اعضای هیأت مدیره جامعه، بر تداوم همکاری و تعامل جامعه و سازمان تأکید و نیز، مشکلات موجود صنفی به ویژه مطالبات نسل جوان، دغدغه و امنیت شغلی و مالیات مطرح کردند.

اعضای هیأت مدیره جامعه دامپزشکان ایران با رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی، این دیدار در روز یکشنبه دوم تیرماه جاری در سالن جلسات سازمان نظام برگزار شد. در ابتدای این جلسه، دکتر قماشچی رئیس هیأت مدیره جامعه دامپزشکان ایران، ضمن تبریک انتصاب دکتر علوی، به معرفی اعضا پرداخت و خواستار کمک فکری و تدارکاتی سازمان نظام در برگزاری کنگره هجدهم شد.

اعضای هیأت مدیره جامعه ضمن تبریک به دکتر علوی، بر تداوم همکاری و تعامل جامعه و سازمان تأکید نمودند. اعضای جامعه دامپزشکان ایران، مشکلات موجود صنفی به ویژه مطالبات نسل جوان، دغدغه و امنیت شغلی و مالیات اشاره نمودند. اعضای هیأت مدیره جامعه با رو به جلو توصیف نمودن حرکت سازمان نظام از بدو تأسیس، بر سلیقه‌ای عمل نکردن مدیران، تقویت دامپزشکی کشور و تسریع در واگذاری وظایف تصدی‌گری تأکید کردند.

دکتر علوی با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ولی‌عصر (عج)، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین جلساتی، آمادگی و عزم خود برای از بین بردن افتراق ایجاد شده در دامپزشکی اعلام نمود. وی با تأکید بر وظیفه و هدف اصلی حرفه دامپزشکی که تأمین بهداشت و سلامت دام می‌باشد، افزود باید تمامی مسیرهای انحرافی و تندروی‌های خارج از این هدف کلی بسته شود. دکتر علوی با اشاره به پیگیری‌های خود برای رفع مشکلات روند اداری افزایش تعرفه خدمات دامپزشکی، از افزایش 42-35 درصدی تعرفه‌ها و ابلاغ آن در آینده‌ای نزدیک خبر داد. رئیس سازمان نظام دامپزشکی بر حل مشکلات مالیاتی همکاران دامپزشکی به صورت سیستمی و برای همیشه تأکید نمود. دکتر علوی با اشاره به قوانین مرتبط با امنیت شغلی دامپزشکان به ویژه ماده 19، خواستار برگزاری جلسات همفکری و هم‌اندیشی با تشکل‌های صنفی و تخصصی شد. دکتر قماشچی در انتهای این دیدار صمیمانه، با تأکید بر تعاملات بین ارگان‌ها و نهادهای دولتی و مردم‌نهاد دامپزشکی، از آمادگی اعضای هیأت مدیره و کمیته‌های تخصصی جامعه برای شرکت در جلسات مشاوره‌ای خبر داد و خواستار برگزاری جلسات با تقویم مشخص شد.

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636