تهران - ميزبان اولين بازديد استاني رئيس سازمان دامپزشكي كشور

16 بهمن 1392
اداره كل دامپزشكي استان تهران روز دوشنبه 14 بهمن ماه ميزبان دكتر خلج، رئيس سازمان دامپزشكي كشور بود. دكتر مهدي خلج كه به دعوت مدير كل دامپزشكي استان تهران براي شركت در جلسه شوراي اداري اين استان حضور بهم رسانيدند؛ استان تهران را به عنوان الگويي براي نشان دادن تمامي ظرفيت ها و مسئوليت هاي بخش دامپزشكي كشور دانست.
 
در اين جلسه كه در سالن جلسات اداره كل دامپزشكي استان تهران برگزار شد، در ابتدا دكتر محمدرضا حزبئي ضمن خير مقدم و گراميداشت ياد شهداي انقلاب و ايام الله مبارك دهه فجر با اشاره به توانمندي هاي استان تهران و اهميت وظايف دامپزشكي به ويژه امنيت غذايي در اين استان به حيطه وسيع مسئوليت ها دراين حوزه اشاره كرد و در ادامه  گزارشي از وضعيت استان تهران توسط معاونين سلامت و توسعه مديريت و منابع ارائه شد. در ادامه جلسه مسايل جاري و تنگناهاي موجود توسط  مديران ستادي و شهرستاني مطرح گرديد.
دكتر خلج در ادامه ضمن تبريك فرارسيدن ايام مبارك دهه فجر انقلاب اسلامي و اشاره به بيانات مقام معظم رهبري عنوان كرد در طول سالهاي پس از پيروزي انقلاب مردم هميشه در صحنه ثابت كردند كه براي احياي ارزشهاي انقلاب شكوهمند اسلامي حاضرند از مال و جانشان گذشت كنند اما مهم شناسايي اين ارزشها و ادامه و زنده نگه داشتن آن است. دكتر خلج با اشاره به شعار سال 1392 گفت "اميدوارم بعد از رقم خوردن حماسه سياسي و در سايه حماسه اقتصادي به حماسه بهداشتي نيز كه بخشي از وظايف ما نيز هست برسيم." وي افزود استان تهران فقط به خاطر قرارگرفتن در مرزهاي جغرافيايي در قالب يك استان مطرح مي شود ولي به سبب حساسيت هاي مختلف و فراگير به عنوان استاني ملي و كشوري ايفاي نقش مي نمايد. دكتر خلج با اشاره به تعامل سازنده و استفاده از تمامي ظرفيت هاي موجود تاكيد كرد با تشكيل كميته هاي كاري، استان تهران را به عنوان الگوي تمام عياري از تمامي جنبه ها و فعاليت هاي دامپزشكي قرار دهيم.
  لازم به ذكر اينكه رياست سازمان دامپزشكي كشور با همراهي دكترمشكات، معاون بهداشتي و پيشگيري سازمان، و دكتر رضايي، مدير كل حوزه رياست،  در اين جلسه حاضر شده بود كه پس از پايان جلسه با حضور در محيط اداري از نزديك با يكايك پرسنل استان تهران ديدار و گفت و گو داشتند. 

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636