برگزاری نشست هم اندیشی و تقدیر از پیشکسوتان عرصه اجرایی دامپزشکی

13 دی 1395

 نشست هم اندیشی و تقدیر از پیشکسوتان عرصه اجرایی دامپزشکی به همت جامعه دامپزشکان ایران برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه‌ اطلاع رسانی جامعه دامپزشکان ایران، در این مراسم که عصر روز دوشنبه 13 دی‌ماه به منظور تکریم و تقدیر از زحمات پیشکسوتان دامپزشکی در عرصه اجرایی تشکیل شده بود، از دکتر صفاریان، دکتر مطلبی و دکتر دستور با اهدای لوح تقدیر و هدیه‌ای قدردانی به عمل آمد.

دکتر پیام محبی رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان در این نشست ایران ضمن تشکر از مدیران پیشکسوت دامپزشکی ایران که دعوت هیات مدیره را پذیرفته بودند، بر لزوم بهره‌بردن از تجربیات ارزشمند سرمایه‌ها دامپزشکی کشور تاکید نمود و از دکتر شاپور شجاعی نیز که پیشنهاد دهنده این مراسم بود، قدردانی کرد.

رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران خاطر نشان کرد: جامعه دامپزشکان بر رویکرد تقویت روحیه تعامل و هم‌فکری در همه بخش‌های دامپزشکی کشور تاکید دارد و حداکثر تلاش خود را در ایجاد هم‌دلی بیشتر در میان جامعه بزرگ و خدوم دامپزشکی کشور به کار خواهد گرفت.

همچنین دکتر شجاعی دبیر هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران نیز با تشکر و قدردانی از سه پیشکسوت حاضر در این نشست که دعوت‌ هیات مدیره را پذیرفته بودند، گفت: هر جامعه‌ای که از تجربیات ارزشمند صاحب‌نظران و قدمای خود بهره نگیرد، محکوم به زوال است و در این زمان مشورت، هم‌فکری و هم‌اندیشی با پیشکسوتان دامپزشکی در تمام عرصه‌های اجرایی و یا آموزشی و بخش خصوصی بیش از پیش ضرورت دارد و با امید به خدا این رویکرد با جدیت هیات مدیره پیگیری خواهد شد.

دکتر شجاعی در این راستا با توجه به مصوبه قبلی هیات مدیره در تشکیل و توسعه کمیته‌های جامعه پیشنهاد کرد، این سه پیشکسوت به عنوان هیات موسس، کمیته پیشکسوتان جامعه دامپزشکان ایران را تشکیل دهند و این کمیته را هرچه سریع‌تر با دعوت از تمامی صاحب‌نظران پیشکسوت فعال نمایند، که این امر مورد استقبال آنان قرار گرفت و به تصویب هیات مدیره رسید.

انتهای پیام

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636