دبیر اجرایی دومین "كنگره طب حيوانات همراه": جلسات اعضای ستاد از ماه‌ها پیش در حال برگزاری است / تلاش می‌کنیم کنگره به بهترین شکل برگزار شود

27 دی 1395

دبیر اجرایی دومین "كنگره طب حيوانات همراه" می‌گوید تلاش‌های زیادی برای برگزار هرچه موفق‌تر این رویداد صورت گرفته و با حضور مهمانان خارجی و حضور پررنگ دانشجویان برای بهره‌برداری علمی شاهد برگزار موفقیت ‌آمیز این دوره از کنگره خواهیم بود.

 

دکتر آیدین کسالایی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه دامپزشکان ایران در مورد برگزاری "كنگره طب حيوانات همراه" در سال 96 اظهار کرد: تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم که "كنگره طب حيوانات همراه" را با بهترین کیفیت ممکن برگزار کنیم و به همین منظور جلسات مختلفی را از ماه‌ها پیش با اعضای ستاد برگزاری آغاز کرده‌ایم.

او افزود: نخستین کنگره در سال 94 برگزار شد و نتایج بسیار خوبی از آن بدست آمد و مطمئن هستیم دومین دوره این کنگره با سطح علمی بالاتر و شرایط بهتری برگزار خواهد شد.

دکتر کسالایی با بیان اینکه دام کوچک و حیوانان همراه یک حوزه تازه است که جای کار بسیاری دارد، گفت: باید به حوزه دام کوچک بیشتر پرداخته شود و یکی از موارد حائز اهمیت در این باره برگزاری "كنگره طب حيوانات همراه" است. تا کنون به این شکل شاهد برگزاری چنین سطحی از کنگره برای حوزه دام کوچک نبوده‌ایم و امیدواریم این قبیل کنگره‌ها بتواند سبب رشد روز افزون این حوزه شود.

دبیر "كنگره طب حيوانات همراه" خاطر نشان کرد: یکی از بخش‌های مهم کنگره در نظر گرفتن بخش نمایشگاهی است که در این دوره با فضای بسیار مطلوبی برگزار خواهد شد.

او به حضور مهمانان خارجی در این دوره از کنگره اشاره کرد و گفت: در این دوره از "كنگره طب حيوانات همراه" شاهد حضور مهمانان خارجی خواهیم بود. همچنین تلاش شده تا دانشجویان دام‌پزشکی نیز بتوانند بهترین استفاده را از این کنگره ببرند. به همین منظور پنل‌ها مختلفی را در نظر گرفته‌ایم تا شرایط مناسبی بدین منظور ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه دامپزشکان ایران، " کنگره طب حيوانات همراه " روزهای 12، 13 و 14 مهرماه سال آینده برگزار خواهد شد. در این کنگره که مهرماه سال 1396 به ریاست دکتر پیام محبی برگزار خواهند شد، دکتر آیدین کسالایی به عنوان دبیر اجرایی و دکتر فریبرز معیر به عنوان دبیر علمی حضور دارند.

انتهای پیام

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636