پیام تسلیت جامعه دامپزشکان به مناسبت درگذشت «دکتر علی رحیمیان اصفهانی» از پیشکسوتان دامپزشک عرصه صنعت خوراک دام و طیور و آبزیان

07 خرداد 1396

 

«کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام»

مشیت الهی برآن قرار گرفت که در اولین روز ماه مبارک رمضان جناب آقای دکتر علی رحیمیان از عزیزترین پیشکسوتان دامپزشک عرصه صنعت خوراک دام و طیور آبزیان از ما جدا و راهی دیار باقی شوند. 

او فرهیخته ای سرشار از عشق و علاقه به دامپزشکی ایران بود که در کمال بزرگ منشی و گشاده دستی خانه ملکی خود را به جامعه دامپزشکان ایران اهدا نمود و نامش همواره بر تارک جامعه دامپزشکی خواهد درخشید.

هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران ضمن تسلیت این غم جانگاه به خانواده ارجمند این همکار خیرخواه و بزرگوار و تمامی دامپزشکان ایران عزیز،برای آن مرحوم علو درجات از خداوند مهربان مسئلت می نماید و از همه دوستان و همکاران دعوت می نماید در مراسم تشییع ،خاکسپاری و ترحیم ایشان حضور بهم رسانیده تا شاید گوشه ای از خدمات ارزنده ایشان را جبران کرده و سبب کاهش آلام بازماندگان محترم آن مرحوم باشیم.

ضمناً مراسم تشیع آن مرحوم روز دوشنبه ۸ خرداد ساعت ۳ بعد از ظهر از مقابل منزل ايشان واقع در خیابان مقدس اردبیلی خیابان عمید پلاک ۱۸

وسیله ایاب و ذهاب از تهران آماده میباشد.

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636