چاپ کردن این صفحه

پیام تبریک رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران در پی صدور حکم ریاست سازمان نظام دامپزشکی توسط رئیس جمهور

05 ارديبهشت 1400

دکتر شجاعی رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران با توجه به ابلاغ حکم رئیس جمهور ،در پیامی تصدی مجدد دکتر محمدرضا صفری بعنوان رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جامعه دامپزشکان ایران ،متن نامه دکتر سید شاپوررضا شجاعی  به «دکتر محمدرضا صفری» به شرح زیر است:

 

به نام خدا

 

جناب آقای دکترمحمدرضا  صفری

رئیس محترم سازمان نظام دامپزشکی ایران

موضوع : تبریک

سلام و عرض احترام

جنابعالی با توجه به سوابق طولانی مدیریت استحضار دارید که فرصت های خدمت گذاری کوتاه ولی بسیار مغتنم میباشند. جامعه دامپزشکی کشور که متشکل از افراد باتحصیلات عالی است بدلایل مختلف از آنچه که استحقاق آنهاست به حد مورد قبول برخوردار نبوده اند.

اینک که با اعتماد شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی و معرفی وزیر محترم جهادکشاورزی این فرصت گرانبها با تنفیذ رییس محترم جمهوری مجددا به جنابعالی سپرده شده است از جانب خود و هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران بعهده گرفتن مسوولیت ریاست سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران را به جنابعالی تبریک عرض می نمایم.

بی شک ارتقای موقعیت دامپزشکی ایران و تامین خواسته های به حق دامپزشکان و سایر رده های این حرفه شریف مستلزم خواستن و اقدام جدی همه متولیان دامپزشکی کشور میباشد و در این راه وظیفه سازمان تحت مسوولیت آن برادر محترم بسیار خطیرتر می باشد.

جامعه دامپزشکان ایران درکنار سایر تشکل های ارزشمند کشور ضمن اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری در راستای نیل به اهداف عالیه مورد خواست همکاران عزیز ، امیدوار است در دوره جدید مسوولیت جنابعالی با تدبیر و اهتمامی که از شما انتظار می رود شاهد بهره گیری از تمام ظرفیت های برجسته جامعه دامپزشکی کشور باشیم.

زدودن همه موانع فردی و قانونی و اصلاح ساختارها و رویه ها مسلما نیازمند روحیه و اقدام جهادی است و البته دارای هزینه های پیش بینی نشده میباشد.

لذا برای جنابعالی از خداوند مهربان آرزوی استحکام قدم و توفیق در اجرای برنامه های پیشروآنه برای حصول به اهداف پیش بینی شده و رضایت هرچه بیشتر جامعه دامپزشکی کشور می نمایم.

 

                                                                                                                                  دکتر سید شاپوررضا   شجاعی

                                                                                                                         رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران

آخرین‌ها از