برگزاری نشست کمیته واردکنندگان خوراک و ملزومات حیوانات خانگی

17 آبان 1395

نخستین جلسه کمیته واردکنندگان خوراک و ملزومات حیوانات خانگی برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جامعه دامپزشکان ایران، نخستین نشست کمیته واردکنندگان خوراک و ملزومات حیوانات خانگی با حضور جمع زیادی از واردکنندگان این صنف برگزاری شد و در آن نتایج مهمی از جمله تشکیل یک صنف رسمی برای این حوزه بدست آمد.

از جمله نتایج بدست آمده در این جلسه تشکیل صنف واردکنندگان خوراک و ملزومات حیوانات خانگی به جهت پیگیری مطالبات صنف، انعکس رسمی و یکپارچه کلیه مطالبات از طریق این گروه، تصویب تشکیل سندیکای صنفی (انجمن واردکنندگان خوراک و ملزومات حیوانات خانگی در اتاق بازرگانی)، تعیین رئیس کمیته و دبیر کمیته، تعیین سیر صدور مجوزهای قانونی جهت کلیه‌ محصولات به غیر از خوراک حیوانات خانگی که می‌تواند نیاز به مجوز سازمان دامپزشکی داشته باشد با در نظر گرفتن عدم وجود هرگونه مخاطره انسانی بود. همچنین مقرر شد طی چند روز آینده نشستی برای رهگیری نتایج صدرو و مجوزهای ورود سازمان دامپزشکی و سایر مسائل برگزار شود.

تشکیل صنف واردکنندگان خوراک و ملزومات حیوانات خانگی بخش عمده مشکلات افرادی که در این حوزه به فعالیت می‌پردازند را مرتفع خواهد کرد و به همین خاطر این اقدام مورد حمایت فعالیت این حوزه قرار گرفت.

انتهای پیام

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636