واکنش جامعه دامپزشكان ايران به نامه مبادله شده روسای محترم دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و جامعه اسلامی دامپزشکان ایران

15 مهر 1396

جامعه دامپزشکان ایران در نامه ای از آقای دکتر وجگانی رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران به علت درج خلاف واقع نام این جامعه به عنوان متقاضی برگزاری همایش انتقادی در تاریخ 15 مهر ماه 96 در آن دانشکده انتقاد کرد.

 

 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

به نام خدا

 

جناب آقای دکتر وجگانی

ریاست محترم دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران

باسلام

احتراما پیرو انتشار نامه شماره 189869/76 مورخ 10/07/1396 جنابعالی در پاسخ به آقای دکتر عرب دبیر کل محترم جامعه اسلامی دامپزشکان ، در کمال تعجب مشاهده شد که جنابعالی نام جامعه دامپزشکان ایران را نیز به عنوان درخواست کننده همایش 15 مهر ماه در محل آن دانشکده در کنار جامعه اسلامی دامپزشکان ذکر نموده اید ! در حالیکه این جامعه هیچگونه درخواست یا مکاتبه ای در خصوص برگزاری هر نوع تجمع و یا همایش با آن دانشکده نداشته است.

لازم به ذکر است جامعه دامپزشکان ایران به عنوان قدیمی ترین تشکل مردم نهاد دامپزشکی کشور با بیش از 75 سال قدمت از مدت ها قبل با حفظ عدالت و تکیه بر گفتمان ، جلسات کارشناسی خود را درباره آسیب شناسی مشکلات دامپزشکی کشور آغاز نموده و از آنجائیکه ظرفیت های بسیار مناسبی در ارتباط و تعامل با نهاد های تصمیم ساز و اجرایی قوای مقننه و مجریه کشور دارد و همواره اعتقادش بر این بوده است که برای رفع مسائل و مشکلات موجود مراتب را از طریق مشورت و همکاری با مراجع مذکور پیگیری و به نتیجه مناسب رهنمون سازد. . لذا شایسته است ضمن اصلاح موضوع مراتب به نحو مقتضی اطلاع رسانی شود.

                                                                                    

 

                                                                                           باتشکر

                                                                                          دکتر پیام محبی

                                                                                        رئیس هیئت مدیره جامعه دامپزشکان

 

 

 

 

 

 

 

 

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636