پیام تسلیت جامعه دامپزشکان ایران به بازماندگان زلزله غرب کشور

23 آبان 1396

جامعه دامپزشکان ایران در پیامی وقوع زلزله در استان کرمانشاه که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان شد را تسلیت گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بار ديگر سانحه اي دلخراش ايرانمان را دربغض و اندوه فرو برد و زخم بس عميق را بر قلب هموطنانمان بر جاي گذاشت. وقوع حادثه غم‌بار زمین لرزه در غرب کشور که باعث جان باختن و مصدومیت جمعی از مردم عزیز شد موجب تاسف و تاثر گردید. جامعه دامپزشکان ایران ضمن عرض تسلیت این حادثه محنت بار به ملت شریف ایران بویژه مردم بزرگوار غرب کشور، کرمانشاه، ایلام و خانواده‌های مصیبت دیده و طلب شفای عاجل مصدومان، از خداوند متعال صبر و شکیبایی برای تحمل این مصیبت و کاهش آلام خسارت دیدگان مسئلت دارد.

در چنين شرايطي مديريت بحران پيش آمده به دو بخش تقسيم مي گردد. يكي نجات جان زير آوارماندگان و تامين مايحتاج اوليه زندگي براي مصيبت زدگان و ديگري تلاش در راستاي جلوگيري از آسيب هاي ثانويه جهت كوتاه نمودن دوره بازگشت به زندگي عادي. لذا با توجه به شرايط موجود و تاثير قابل توجه دامداري و كشاورزي بر اقتصاد ساكنين روستاها و شهر هاي زلزله زده به نظر برنامه ريزي مناسب ، مديريت آسيب هاي وارده به اين بخش يكي از مهمترين فازهاي امداد رساني مي باشد. از اين رو جامعه دامپزشكان ايران ضمن ابراز همدردي با زلزله زدگان آمادگي كامل خود را جهت همكاري با نهادهاي عضو ستاد مديريت بحران اين سانحه به منظور اعزام نيروهاي متخصص دامپزشكي و ساير امكانات مورد نياز براي جلوگيري از آسيب هاي وارده ثانويه و همچنين نجات جان حيوانات آسيب ديده اعلام مي دارد. در پايان آرزومندم هيچ گاه شاهد چنين صحنه هاي دلخراش و بلايايي در كشورمان نباشيم.

 

                                                                                                                       هیئت مدیره جامعه دامپزشکان ایران

 

 

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636