پیام تبریک رییس جامعه دامپزشکان ایران به مناسبت نوروز 1397

29 اسفند 1396

به گزارش روابط عمومی جامعه دامپزشکان ایران، دکتر پیام محبی رییس جامعه دامپزشکان ایران به مناسبت فرا رسیدن نوروز سال 1397 به خانواده دامپزشکی پیام تبریک صادر کرد.

 

در متن این پیام آمده است:

شكفتن شكوفه ها، نسيم بهاري و حال و هواي خيابان هاي شهر خبر از نوروز مي دهد. نوروزي كه به حق يكي از زيباترين ايام الهي است و چه خوش ذوق و با هوش بوده اند نياكان ما كه اين روز دل انگيز را به عنوان نخستين روز سال انتخاب كرده اند. نوروز ١٣٩٧ را به همه جشن گيرندگان آن در جاي جاي جهان به ويژه همكاران عزيز دامپزشكمان تبريك عرض مي نمايم.

سال ١٣٩٦ گرچه مملو از اخبار ناخوشايند براي هموطنانمان بود و در مقاطعي كل كشور را تحت تاثير قرار داد اما با تمام خوبي ها و بدي هايش به دست فراموشي سپرده مي شود. هنر آن است كه بتوانيم از اتفاقات پيش آمده درس بگيريم و چراغ راه آينده را روشن نگاه داريم. در وحله اول بر خود مي داند به تمامي زحمت كشان عرصه دامپزشكي كشور كه سال بس سخت و پركار را تجربه نموده اند دست مريزاد گفته و آرزو نمايم حاصل زحمات ايشان در سال ١٣٩٧ با رشد و تجلي صنعت دامپزشكي كشور همراه گردد كه مي توان به آنفولانزاي فوق حاد پرندگان به عنوان يكي از مهمترين چالش هاي پيش رو اشاره نمود. اگر چه اين بيماري آسيب قابل توجهي را به صنعت طيور كشور وارد نمود اما اميد است با تجربه اندوخته و ياري و همكاري تمام نهاد هاي مرتبط در سال ١٣٩٧ عملكرد قابل توجهي در اين حوزه داشته باشيم.

جامعه دامپزشكان ايران نيز در سال ١٣٩٧ با در پيش رو داشتن برگزاري بيستمين كنگره دامپزشكي ايران به عنوان مهمترين رخداد علمي و صنفي دامپزشكي كشور سالي پر كار خواهد داشت كه اميدواريم با همكاري تمامي همكاران بتوانيم كنگره اي در خور شان دامپزشكي كشور برگزار نماييم. در پايان ضمن تبريك مجدد سال نو آرزوي سالي سرشار از موفقيت و بركت را براي همگان دارم.

 

                                                                                                                     دكتر پيام محبي 

                                                                                                                   رئيس هيئت مديره

 

 

 

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636