پیام تبریک هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران به مناسبت روز ملی دامپزشکی

13 مهر 1399

به گزارش روابط عمومی جامعه دامپزشکان ایران ، دکتر شجاعی رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان ، پیام تبریک هیات مدیره این جامعه را منتشر کرد .

متن این پیام به شرح زیر می باشد :

( 14 مهر روز ملی دامپزشکی گرامی باد )

«دامپزشکی فقط شغل نیست پای عشق در میان است»

همکاران عزیز دامپزشک ؛ خانواده بزرگ دامپزشکی ایران

درود بر شما

شمایی که در تمامی این چند دهه اخیر با تلاش وصف نشدنی و بردباری تحسین برانگیز در ارتقای توانایی ها و دانش خود ؛ هم طراز پیشرفت در کشور های توسعه یافته بطور خستگی ناپذیر در تامین سلامت و بهداشت عمومی جامعه ، امنیت فرآورده های غذایی با منشا حیوانی ، پیشگیری و کنترل بیماری های مشترک انسان و حیوان و ارتقای جایگاه دامپزشکی در بین افکار عمومی ایران ، مایه افتخار و نمونه درخشان جامعه تحصیل کردگان کشور عزیزمان می باشید .

کاهش آلام حیوانات که از ابراز بیانی درد خود ناتوان هستند بعنوان برجسته ترین و زیباترین خدمت ملموس دامپزشکان در سراسر جهان شناخته می شود و نیازی به توضیح بیشتر ندارد اما نقش دامپزشکان و حرفه دامپزشکی در تامین بهداشت عمومی و سلامت جامعه و امنیت فرآورده های غذایی و پیشگیری و کنترل بیماری های مشترک چنان برجسته و پر اهمیت است که نیاز است تمامی تشکل ها و سازمان های خانواده بزرگ دامپزشکی ایران از طریق همه رسانه ها و ابزارهای اطلاع رسانی در این خصوص کماکان به معرفی دامپزشکی بپردازند .

جامعه دامپزشکان ایران به عنوان اولین تشکل صنفی دامپزشکی کشور فرصت را مغتنم شمرده 14 مهر ماه روز ملی دامپزشکی را به تمامی دامپزشکان و خانواده سترگ دامپزشکی ایران زمین تبریک عرض می نماید .

قدردانی از تلاش های این خانواده ارزشمند ، کمترین اقدامی است که می توان انجام داد .

امیدواریم با عنایت خداوند مهربان ، سال آینده بتوانیم بار دیگر گرد هم بیائیم و دیداری تازه کنیم و این روز ارزشمند را با شادی در کنار یکدیگر خاطره انگیز نمائیم.

بهروزی ، تندرستی و خوشبختی برایتان آرزومندیم .

 

                                                                                                                 پاینده و پیروز باشید

                                                                                     «هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران »

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636