آخرین خبرها

دیدار دکتر مهدی خلج رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور با اعضای هیئت مدیره جامعه دامپزشکان ایران

  • دوشنبه,21 بهمن 1392
  • کد خبر: 103
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دکتر مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور طی دیداری با اعضای هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران بر لزوم همکاری بیشتر بین سازمان و  جامعه دامپزشکان تاکید نمود. 

روز یکشنبه 20 بهمن ماه، دکتر مهدی خلج رئیس جدید سازمان دامپزشکی طی جلسه ای با اعضای هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران دیدار کرد.

ایشان در این جلسه با اعضای هیات مدیره بر لزوم همکاری بیشتر بین سازمان و جامعه دامپزشکان ایران تاکید نمود و در ارتباط با مسائل مهم حوزه دامپزشکی به بحث و گفتگو پرداختند. 

رئیس سازمان دامپزشکی به نقش مهم بخش خصوصی در اعتلای حوزه دامپزشکی اشاره کرد و معقتد است استفاده از توانمندی های این بخش می تواند به تسریع پیشرفت این حوزه بیانجامد. 

همچنین اعضای هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران نیز نقش مشاوره ای سازمان دامپزشکی کشور را بسیار مهم دانسته و معتقد به استفاده از نیروی تخصصی برای بالا بردن کیفیت حوزه دامپزشکی هستند. همکاری نزدیک و بیشتر با سازمان دامپزشکی کشور به عنوان یک هدف بسیار مهم توسط اعضای هیات مدیره عنوان شد.

جایگاه ارزشمند جامعه دامپزشکان ایران در پیشبرد اهداف حیاتی حوزه دامپزشکی کشور از جمله فرازهای جلسه دیروز رئیس سازمان دامپزشکی با اعضای هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران بود. 

خواندن 1927 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اخبار ویژه

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی