آخرین خبرها
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه - دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 10:04

واکنش جامعه دامپزشكان ايران به نامه مبادله شده روسای محترم دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و جامعه اسلامی دامپزشکان ایران

  • شنبه,15 مهر 1396
  • کد خبر: 422
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جامعه دامپزشکان ایران در نامه ای از آقای دکتر وجگانی رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران به علت درج خلاف واقع نام این جامعه به عنوان متقاضی برگزاری همایش انتقادی در تاریخ 15 مهر ماه 96 در آن دانشکده انتقاد کرد.

 

 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

به نام خدا

 

جناب آقای دکتر وجگانی

ریاست محترم دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران

باسلام

احتراما پیرو انتشار نامه شماره 189869/76 مورخ 10/07/1396 جنابعالی در پاسخ به آقای دکتر عرب دبیر کل محترم جامعه اسلامی دامپزشکان ، در کمال تعجب مشاهده شد که جنابعالی نام جامعه دامپزشکان ایران را نیز به عنوان درخواست کننده همایش 15 مهر ماه در محل آن دانشکده در کنار جامعه اسلامی دامپزشکان ذکر نموده اید ! در حالیکه این جامعه هیچگونه درخواست یا مکاتبه ای در خصوص برگزاری هر نوع تجمع و یا همایش با آن دانشکده نداشته است.

لازم به ذکر است جامعه دامپزشکان ایران به عنوان قدیمی ترین تشکل مردم نهاد دامپزشکی کشور با بیش از 75 سال قدمت از مدت ها قبل با حفظ عدالت و تکیه بر گفتمان ، جلسات کارشناسی خود را درباره آسیب شناسی مشکلات دامپزشکی کشور آغاز نموده و از آنجائیکه ظرفیت های بسیار مناسبی در ارتباط و تعامل با نهاد های تصمیم ساز و اجرایی قوای مقننه و مجریه کشور دارد و همواره اعتقادش بر این بوده است که برای رفع مسائل و مشکلات موجود مراتب را از طریق مشورت و همکاری با مراجع مذکور پیگیری و به نتیجه مناسب رهنمون سازد. . لذا شایسته است ضمن اصلاح موضوع مراتب به نحو مقتضی اطلاع رسانی شود.

                                                                                    

 

                                                                                           باتشکر

                                                                                          دکتر پیام محبی

                                                                                        رئیس هیئت مدیره جامعه دامپزشکان

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن 600 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی